Uzgaidiet ... tiek ielādēti kartes dati.
Jelgavas apkārtne
Jelgavas novads un Ozolnieku novads
Kultūrvēsture
Daba
Aktīvā atpūta
Kultūra un izklaide
Ražotnes, amatniecība un saimniecības
Tūrisma pakalpojumi
Atpūtas komplekss "Vīksnas"
Atpūtas komplekss "Vīksnas" piedāvā atpūtu jebkurā gadalaikā klusā, jaukā un ainaviskā Misas upes ielokā.
Atpūtas komplekss "Vīksnas"

Atpūtas komplekss "Vīksnas" piedāvā atpūtu jebkurā gadalaikā klusā, jaukā un ainaviskā Misas upes ielokā.

x x x
Branku Brančotava
Vien 39 km no Rīgas Jelgavas novada Brankās jūs gaida Branku Brančotava. Tā ir vieta jūsu svētkiem un darbam, kas piedāvā 180 kvm plašas, divās...
Branku Brančotava
Vien 39 km no Rīgas Jelgavas novada Brankās jūs gaida Branku Brančotava. Tā ir vieta jūsu svētkiem un darbam, kas piedāvā 180 kvm plašas, divās daļās sadalītas telpas. Dažādu pasākumu rīkošanai piedāvājam zāli. Tā ir pietiekami plaša, lai uzņemtu līdz pat 150 cilvēku, bet pie galdiņiem var sasēsties līdz 120 cilvēku. Atpūtas daļā atrodas bāra lete un ērti dīvāni, telpa lieliski piemērota pat dejošanai. Mūsu “odziņa” ir stikla sienas, kuras dienas laikā telpām piešķir gaišumu un mājīgumu, bet vakaros rada romantiskas sajūtas. Neatkarīgi no tā, vai šeit rīkosiet kāzas, semināru, darba ballīti, svinēsiet ģimenes svētkus vai vienkārši baudīsiet kopā būšanu– ar savu viesmīlību un unikālo interjeru vēlamies jums sniegt patīkamas emocijas par piedzīvoto!
 
 
x x x
Brīvdienu māja "Ānes muiža"
"Meldru māja"  - piedāvājam viesību zāli līdz 70 cilvēkiem ēkas pirmajā stāvā un turpat - stāvu augstāk varam nodrošināt 40...
Brīvdienu māja "Ānes muiža"

"Meldru māja" - piedāvājam viesību zāli līdz 70 cilvēkiem ēkas pirmajā stāvā un turpat - stāvu augstāk varam nodrošināt 40 guļvietas. Viesību telpas izbūvētas stilizētas klēts ēkā. Blakus zālei ir neliela virtuve. (Sanitārais mezgls atrodas turpat ēkas ārpusē). "Liepu māja" - jaunākā un lielākā ēka kompleksā ar romantiskām terasēm. Piedāvājam zāli svinībām līdz 120 cilvēkiem. (Sanitārais mezgls atrodas iekštelpās).

x x x x x x
Viesu nams "Galzemji"
Lauku māja "Galzemji" ir mierīga un mājīga vieta Jelgavas novadā, kur pavadīt lieliskas brīvdienas kopā ar ģimeni un draugiem,...
Viesu nams "Galzemji"

Lauku māja "Galzemji" ir mierīga un mājīga vieta Jelgavas novadā, kur pavadīt lieliskas brīvdienas kopā ar ģimeni un draugiem, atpūsties pēc saspringtas darba nedēļas vai vienkārši pārnakšņot.

x x x x x
"Garie Kalni" - Būriņu mežs
Baudi mierīgas pastaigas, skriešanas, nūjošanas vai velo prieku pilsētas pievārtes dabas stūrītī - izsenis koptajā un lolotajā Būriņu mežā....
"Garie Kalni" - Būriņu mežs

Baudi mierīgas pastaigas, skriešanas, nūjošanas vai velo prieku pilsētas pievārtes dabas stūrītī - izsenis koptajā un lolotajā Būriņu mežā.

Īpašās rūpēs par mežu apsaimniekošanu, cara valdība 19.gadsimta pirmajā pusē, par mežsargu norīkojusi Sanktpēterburgas mežsaimniecības institūta beidzēju Jāni Auriņu, kura mājas nosauktas par Būriņiem. Tādejādi savu nosaukumu ieguvis arī Būriņu mežs.

Šeit joprojām saglabājusies "Būriņu" māju saimnieku stādītā un koptā majestātisko priežu audze, caur kuru ved taciņu, stigu un celiņu tīkls. Turpat blakus arī izstaigājami mitrāki un sausāli lapkoku un jauktie meži, kā arī ģeoloģiski nozīmīgi veidojumi, tautā sauktie "Garie kalni". Vērīgākajiem iespēja satikt kādu meža dzīvnieku vai apskatīt Siliņu dižpriedi, kuras apkārtmērs ir aptuveni 3,4 metri. 

Būriņu mežā atrodama labiekārtota atpūtas vieta - galdi ar nojumi un vieta ugunskuram. Netālu no atpūtas vietas atrodas piemiņas vieta nacisma upuriem. Būriņu mežu kartē iespējams atrast pēc nosaukuma "Garie kalni" un tam ir viegli piekļūt ar auto transportu.

x
Abgunstes muiža
Abgunstes muiža - radošuma rezidence visa veida mākslas, kultūras un jaunrades procesiem, laikmetīgam dizainam un dzīves svinēšanai. Muižas...
Abgunstes muiža

Abgunstes muiža - radošuma rezidence visa veida mākslas, kultūras un jaunrades procesiem, laikmetīgam dizainam un dzīves svinēšanai. Muižas apbūve veikta ap 1780.gadu, bet nemieru laikos tā nodedzināta. Ēkas atjaunošanu uzsāka 1908.gadā un pagasts pabeidza 1931.gadā ierīkojot tur Gaismas pili - Abgunstes skolu. Šodien muižā tiek veidota radoša vide mākslas simpozijiem, piedāvātas telpas pasākumiem, izstādēm, semināriem, naktsmītne vasaras periodā. Sākot no 2017. gada rudens, darbojas atvērtās amatniecības darbnīcas.

x x x x x x
Alus darītava "HOPALAA"
Alus Darītava “Hopalaa” - no sentēvu tradīcijām līdz modernam “vaibam”.  Visdažādāko garšu mūsdienu "craft...
Alus darītava "HOPALAA"

Alus Darītava “Hopalaa” - no sentēvu tradīcijām līdz modernam “vaibam”.  Visdažādāko garšu mūsdienu "craft alus".

Alus Darītava “Hopalaa” saimnieku ikdiena sastāv no “dauzīšanās” ar garšām – augļainām, skābām, saldām, rūgtām, pūdētām, dūmu, šokolādes, ogu.
Kā saka paši saimnieki: "Alus darīšanas process – tie ir nebeidzami eks­perimenti, pārsteigumi un radoši atklājumi!"

 

Piedāvā ekskursiju pa alus ražotni, stāstu no A līdz Z kā top "Hopalaa" ražotais alus. 

Stāsts "No pirmā alus līdz atzinībai Latvijā, Eiropā un pasaulē!"

x x x
Amatniecības centrs "Līve"
Iepazīšanās ar aušanas procesu, profesionālu audēju darba vērošana, iespēja piedalīties darba procesā. Pērļošanas darbnīca. 
Amatniecības centrs "Līve"

Iepazīšanās ar aušanas procesu, profesionālu audēju darba vērošana, iespēja piedalīties darba procesā. Pērļošanas darbnīca. 

x x x
Amatniecības centrs “Jaunlīdumi”
Amatniecības centrā “Jaunlīdumi” ir iespēja vairāk uzzināt par ādas apstrādi un ikvienam apmeklētājam, iepriekš piesakoties,...
Amatniecības centrs “Jaunlīdumi”

Amatniecības centrā “Jaunlīdumi” ir iespēja vairāk uzzināt par ādas apstrādi un ikvienam apmeklētājam, iepriekš piesakoties, piedalīties praktiskās nodarbībās meistaru vadībā, kā arī iegādāties amatnieku darbus. Ādas darinājumos kā dekoratīvs elements tiek izmantotas latviešu spēka zīmes un dabas motīvi.

x x x
Ānes jauniešu iniciatīvu centra hostelis
Mūsu mērķis:  Veicināt saturīga brīvā laika pavadīšanas iespējas bērniem un jauniešiem, kā arī radīt  optimālus apstākļus bērnu un...
Ānes jauniešu iniciatīvu centra hostelis

Mūsu mērķis: Veicināt saturīga brīvā laika pavadīšanas iespējas bērniem un jauniešiem, kā arī radīt  optimālus apstākļus bērnu un jauniešu intelektuālajai attīstībai, pašizglītībai, radošam darbam, atpūtai.

x x x
Ānes kultūras nams
Nesen renovētās kultūras nama telpās notiek dažāda veida pasākumi - koncerti, teātra izrādes.
Ānes kultūras nams

Nesen renovētās kultūras nama telpās notiek dažāda veida pasākumi - koncerti, teātra izrādes.

x x x x
Atpūtas komplekss "Grantiņi"
Tūristu vajadzībām ainaviskajā atpūtas kompleksa teritorijā ir izveidotas vairāk kā 15 piknika vietas ar galdiem un ugunskura vietām, uzceltas...
Atpūtas komplekss "Grantiņi"

Tūristu vajadzībām ainaviskajā atpūtas kompleksa teritorijā ir izveidotas vairāk kā 15 piknika vietas ar galdiem un ugunskura vietām, uzceltas piecas apsildāmas kempinga mājiņas, dušas un tualetes ēka, kā arī virtuves ēka un bērnu laukumiņš klientu ērtībām. 

Prasīgākiem klientiem ir paredzētas VIP pussaliņas un lapenīte, bet aktīvās atpūtas un sporta cienītāji var spēlēt futbolu, volejbolu, badmintonu, lēkāt pa batutu, makšķerēt vai arī braukt ar airu laivām un ūdens velosipēdiem.
No restorāna Grantiņi terases paveras skats uz karjeru. Ir iespēja organizēt sporta spēles un vasaras nometnes.

x x x x x x
Atpūtas komplekss "Viesu Līči"
Pilnvērtīga atpūta ģimenēm ar bērniem brīvdabas rotaļu laukumā, kur izveidotas visdažādākās atrakcijas. Gardi paēst var kafejnīcā “Zemnieka...
Atpūtas komplekss "Viesu Līči"

Pilnvērtīga atpūta ģimenēm ar bērniem brīvdabas rotaļu laukumā, kur izveidotas visdažādākās atrakcijas. Gardi paēst var kafejnīcā “Zemnieka cienasts”, pieejama mājīga naktsmītne un pirtiņa. Iespējams doties izbraukumā ar senatnīgo kuģīti “Frīda”.

x x x x
Atpūtas nams "Zeltāres"   
Zeltāres ir miera osta pilsētā, paslēpta dabas ielokā no svešiem skatieniem. No vienas puses atpūtas vietai garām tek Iecavas upe, no pārējām...
Atpūtas nams "Zeltāres"   

Zeltāres ir miera osta pilsētā, paslēpta dabas ielokā no svešiem skatieniem. No vienas puses atpūtas vietai garām tek Iecavas upe, no pārējām ieskauj Lielupes palienu pļavas. Šeit varat rast mieru un sazemējumu, veroties upes rāmajā plūdumā, klausoties putnu čalās un vērojot kūpošas pļavas saules pielietos rītos.

 
 
x x x x
Atpūtas un dabas komplekss “Kaupēna dzirnavas”
Viesu nams "Kaupēna dzirnavas" atrodas harmoniskā vietā - meža ielokā pie ūdeņiem, viesu namā ir pieejama kamīnzāle 60 m²,...
Atpūtas un dabas komplekss “Kaupēna dzirnavas”

Viesu nams "Kaupēna dzirnavas" atrodas harmoniskā vietā - meža ielokā pie ūdeņiem, viesu namā ir pieejama kamīnzāle 60 m², istabiņas nakšņošanai, pirtiņa ar dušām. Viesiem piedāvā pirtiņu ar garu (atrodas pie ezera), bērnu rotaļu laukumu, laivu izbraucieniem pa ezeru, makšķerēšanu, laukumu pludmales volejbolam, zirgu izjādes (ar iepriekšēju pieteikumu).

x x x x
Atpūtas vieta "Tīreļu stallis"
2017. gadā uzsākta atpūtas vietas "Tīreļu stallis" labiekārtošana ar vēlmi attīstīt kvalitatīvu tūrismu lauku vidē, zirgu viesnīcas...
Atpūtas vieta "Tīreļu stallis"

2017. gadā uzsākta atpūtas vietas "Tīreļu stallis" labiekārtošana ar vēlmi attīstīt kvalitatīvu tūrismu lauku vidē, zirgu viesnīcas pakalpojumus un terapeitiskās jāšanas nodarbības.


"Tīreļu stallis" nodarbojas ar sporta zirgu audzēšanu, sniedz zirgu viesnīcu pakalpojumus un spēj nodrošināt zirgu izmitināšanu brīvā dabā 24 stundas diennaktī, kā arī audzē kumeļus no augstvērtīgiem ērzeļiem.

Apmeklētājiem piedāvā lauku sētas apskati ar iespēju pabarot, samīļot un fotogrāfēties ar dzīvnieciņiem.

 

x x x
Aveņu audzēšanas saimniecība “Mūsu avenes”
“Izglīto. Rada sajūtas. Iedvesmo” – tie ir aveņu audzēšanas saimniecības “Mūsu avenes” atslēgas vārdi. ...
Aveņu audzēšanas saimniecība “Mūsu avenes”

“Izglīto. Rada sajūtas. Iedvesmo” – tie ir aveņu audzēšanas saimniecības “Mūsu avenes” atslēgas vārdi. 

 

Saimniecība piedāvā izzinošas un interaktīvas ekskursijas pa saimnniecību. Ekskursijas laikā uzzināsiet par saimniecības saimniekošanas pieeju, kas tiek balstīta un bioekonomikas un aprites ekonomikas principiem, kā arī iepazīsiet aveņu audzēšanas un novākšanas knifus.

x x x x
Bārs "Meka"
„Meka" orientējas galvenokārt uz ēdienu un dzērienu plašo klāstu. Saviem viesiem piedāvājam garšīgi papusdienot, vai pavakariņot,...
Bārs "Meka"

„Meka" orientējas galvenokārt uz ēdienu un dzērienu plašo klāstu. Saviem viesiem piedāvājam garšīgi papusdienot, vai pavakariņot, kā arī mierīgā gaisotnē pavadīt kādu svētku vakaru.

 

Piektdienu vakaros „Meka" pārvēršas par gaumīgu izklaides vietu, pie mums viesojas Rīgā atdzīti DJ, piemēram, DJ V.I.P. un DJ HOTABICH, bet īsi pirms pusnakts viesu baudījumam piedāvājam Pikanto deju šovu, savukārt sestdienās viesu baudījumam piedāvājam muzikālo pavadījumu jautrām dejām.
Viesiem iespējams arī nosvinēt kādus svētkus lielākā kompānijā. Banketiem piedāvā ļoti plašu uzkodu klāstu.

x x x x
Berķenes muiža
Berķenes muiža ir viena no senākajām mazajām muižām Zemgalē, tā atrodas gleznainā vietā Svētes upes krastā starp Tērveti un Eleju. Šeit...
Berķenes muiža

Berķenes muiža ir viena no senākajām mazajām muižām Zemgalē, tā atrodas gleznainā vietā Svētes upes krastā starp Tērveti un Eleju. Šeit mūsdienas cieši saistītas ar vēsturi - iespējams ieskatīties muižas pārvaldnieka dienasgrāmatā un uzzināt visu par muižas dzīvi 19.gadsimta beigās, kā arī dzirdēt stāstus par muižas atdzimšanu 21.gadsimtā. Šī ir vienīgā muiža Latvijā, kas piedāvā ilglaicīgu mājas īri - lauku rezidenci, kļūstot par vienu no muižniekiem un izbaudot muižas cienīgu dzīvi. Berķenes muižas kungu nama pagrabstāvā no 2019. gada februāra atvērts individuālais SPA centrs.

x x x x x x x x
Biškopības saimniecība “Līgas medus”
Līgas medus piedāvā tikai dabīgu un kvalitātīvu biškopības produkciju. Piedāvājumā ietilpst dažādu ziedu medus, ziedputekšņi, ziedputekšņi medū,...
Biškopības saimniecība “Līgas medus”

Līgas medus piedāvā tikai dabīgu un kvalitātīvu biškopības produkciju. Piedāvājumā ietilpst dažādu ziedu medus, ziedputekšņi, ziedputekšņi medū, dzērvenes medū, bišu maize un dažādi rieksti medū. Visus šos veselīgos gardumus bitītes ir ievākušas Jelgavas novada mežos un pļavās.

x x x
Blankenfeldes muiža
Pašreizējās muižas ēkas celtas 18. un 19. gadsimtā. Muižas apbūvei piemīt Latvijā reti sastopama mazo arhitektūras formu bagātība –...
Blankenfeldes muiža

Pašreizējās muižas ēkas celtas 18. un 19. gadsimtā. Muižas apbūvei piemīt Latvijā reti sastopama mazo arhitektūras formu bagātība – iebraucamie vārti, paviljoni, rokoko stila dzelzs kaluma vārtiņi. Muižā divas reizes 1804. un 1805. gadā patvērumu radis Francijas nākamais karalis Luijs XVIII. Jau gadsimtiem muižā notikusi aktīva saimnieciskā darbība. Īpaši izceļama melnā plūškoka izmantošana, no kura ogām tika gatavota gan sula, gan vīns. Patlaban muižas īpašnieki ir atgriezušies pie šīm tradīcijām. Pie muižas atrodas angļu klasicisma ainavu stilā veidots parks, kurā goda vietu ieņem 400 gadus pieredzējis Spēka osis. Muižas stallī iekārtots zvanu muzejs ar vairāk kā 1000 zvaniem no visas pasaules.

x x x x x x x
Briežu dārzs “Buku audzētava”
“Buku audzētavā” var vērot savvaļas dzīvniekus – staltbriežus, dambriežus un muflonus iežogotās platībās.
Briežu dārzs “Buku audzētava”

“Buku audzētavā” var vērot savvaļas dzīvniekus – staltbriežus, dambriežus un muflonus iežogotās platībās.

x x x
Brīvdienu māja “Jasmīnu nams”
Brīvdienu māja "Jasmīnu nams" ir lieliska vieta mierpilnam dabas baudījumam. Vide ir harmoniska, īpaši piemērota veselības...
Brīvdienu māja “Jasmīnu nams”

Brīvdienu māja "Jasmīnu nams" ir lieliska vieta mierpilnam dabas baudījumam. Vide ir harmoniska, īpaši piemērota veselības stiprināšanai kā svaigā gaisā, zaļā oāzē ar meža “plīvuru”,  tā arī pirtī.  Tas ir piedāvājums izrauties no pilsētvides savrupā teritorijā vienai līdz divām mājsaimniecībām – līdz 6 personām, īpašu uzsvaru liekot uz atpūtu kopā ar bērniem.

 

"Jasmīnu nams" atrodas pie pašas Jelgavas robežas - tikai 7 minūšu braucienā līdz pilsētas centram.

x x x
Cūku pupu kraukšķu ražotne "Pupuchi"
Pupuchi ražotnē top kraukšķīga un veselīga uzkoda no cūku pupām – "Pupuchi". Saviem viesiem stāstām par mums svarīgo uzņēmuma...
Cūku pupu kraukšķu ražotne "Pupuchi"

Pupuchi ražotnē top kraukšķīga un veselīga uzkoda no cūku pupām – "Pupuchi". Saviem viesiem stāstām par mums svarīgo uzņēmuma attīstībā, dodam iespēju darboties praktiski un piedalīties produktu degustācijā. Ir iespēja iegādāties sev interesējošos produktus un ielūkoties arī ražotnē.

x x x
Dabas parks “Svētes paliene”
Dabas parka teritorija ir nozīmīgākā pavasara migrējošo ūdensputnu atpūtas un barošanās vieta Zemgalē, kas izveidojusies pavasaros aplūstošajās...
Dabas parks “Svētes paliene”

Dabas parka teritorija ir nozīmīgākā pavasara migrējošo ūdensputnu atpūtas un barošanās vieta Zemgalē, kas izveidojusies pavasaros aplūstošajās Svētes palieņu pļavās. Piemērotos apstākļos šeit ir iespēja redzēt vairākus tūkstošus putnu. Vislabāk uz šo vietu doties pavasarī kopā ar zinošu putnu pazinēju – ornitologu. 

x x x
Dabas parks “Vilce”
Dabas parka plašajā teritorijā var baudīt gan dabas, gan kultūrvēstures vērtības. No Vilces muižas sākas Barona taka, kas aizved līdz Vilces...
Dabas parks “Vilce”

Dabas parka plašajā teritorijā var baudīt gan dabas, gan kultūrvēstures vērtības. No Vilces muižas sākas Barona taka, kas aizved līdz Vilces pilskalnam un skatu platformai, no kuras redzami smilšakmens atsegumi Rukūzes upes krastā. Gājēju tilts pār Vilces upi aizved uz Zaķu pļavu, kur izveidota labiekārtota atpūtas vieta un atvēlēts laukums arī telšu vietām.

x x x x
Dabīgās kosmētikas meistarklases "Dārziņi-2"
Zemnieku saimniecība "Dārziņi-2" atrodas Platones pagastā, pavisam netālu no Jelgavas (5,3 km). Saimniecības pamatnodarbošanās ir stādu,...
Dabīgās kosmētikas meistarklases "Dārziņi-2"

Zemnieku saimniecība "Dārziņi-2" atrodas Platones pagastā, pavisam netālu no Jelgavas (5,3 km). Saimniecības pamatnodarbošanās ir stādu, garšaugu, ārstniecības augu un ziedu audzēšana atklātā laukā. Saimniece Indra ir dārzniece, kas nu jau 20 gadus sadarbojas ar Latvijas floristiem, bet meita Līga savu dzīves aicinājumu atradusi, iegūstot akadēmiskos grādus ķīmijā, uzturzinātnē un pārtikas zinātnē, mācot studentus universitātē. Viņas labprāt dalās savās zināšanās par  saimniecībā audzēto augu audzēšanu, pārstrādi un pielietošanu dabīgās kosmētikas produktos.

x x x x
Dabīgās kosmētikas ražotne “Green Wing”
Green Wing ir 100% dabiska kosmētika, kas top Jelgavas novada Iecēnos, izmantojot mūsu dabas bagātības – ārstniecības augus, dabiskas...
Dabīgās kosmētikas ražotne “Green Wing”

Green Wing ir 100% dabiska kosmētika, kas top Jelgavas novada Iecēnos, izmantojot mūsu dabas bagātības – ārstniecības augus, dabiskas eļļas,  ziedūdeņus, ekstraktus, mālus, jūras sāli u.c. Apmeklējuma laikā var iepazīties ar ražotajiem produktiem, ražotāja stāstu, siltajā sezonā – arī apskatīt ārstniecības augu dārzu, kas tiek veidots pēc permakultūras principiem (uzzināsiet arī par šo saimniekošanas metodi!). Ir iespēja arī gatavot kosmētikas produktu (skrubis, ziedūdens, lūpu balzams u.c.) 12 – 20 cilvēku grupām.

x x x x
Dalbes Evaņģēliski luteriskā baznīca
1869. gadā pēc Krievijas guberņas arhitekta Nikolaja Guseviča projekta Dalbē uzcēla mūra baznīcu ar tornīti. Zvanu tornī ir 1927. gadā liets...
Dalbes Evaņģēliski luteriskā baznīca

1869. gadā pēc Krievijas guberņas arhitekta Nikolaja Guseviča projekta Dalbē uzcēla mūra baznīcu ar tornīti. Zvanu tornī ir 1927. gadā liets zvans. Šī baznīcas ēka ir saglabājusies līdz mūsdienām. Pirms tam Dalbē bija četras koka baznīcas. 1926. gada 19. septembrī Dalbes baznīcā iesvētīta Augusta Annusa altārglezna “Kristus svētī bērnus”. 

x
Dienesta viesnīca “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”
Dienesta viesnīca atrodas Rīgas – Jelgavas šosejas malā, 34 km no Rīgas, 6 km no Jelgavas.  Īrei pieejama arī konferenču zāle,...
Dienesta viesnīca “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”

Dienesta viesnīca atrodas Rīgas – Jelgavas šosejas malā, 34 km no Rīgas, 6 km no Jelgavas.  Īrei pieejama arī konferenču zāle, semināru telpas un auditorijas.

x x x
Dienesta viesnīca “Ozolnieku sporta skola”
Sporta centrā var nodarboties ar daudzveidīgām sporta aktivitātēm – pieejami atklātie tenisa korti, skeitparks ar pieciem elementiem, trīs...
Dienesta viesnīca “Ozolnieku sporta skola”

Sporta centrā var nodarboties ar daudzveidīgām sporta aktivitātēm – pieejami atklātie tenisa korti, skeitparks ar pieciem elementiem, trīs strītbola laukumi, divi pludmales volejbola laukumi. Var izmantot trenažieru zāli, spēlēt galda tenisu vai novusu. Sporta centrā atrodas arī futbola laukums un viesnīca.

x
Edvarta Virzas un Elzas Stērstes memoriālā māja “Billītes”
“Billītēs” ilgus gadus dzīvoja latviešu dzejnieks E. Virza un viņa dzīvesbiedre dzejniece E. Stērste. Tagadējā veidolā māja pārbūvēta...
Edvarta Virzas un Elzas Stērstes memoriālā māja “Billītes”

“Billītēs” ilgus gadus dzīvoja latviešu dzejnieks E. Virza un viņa dzīvesbiedre dzejniece E. Stērste. Tagadējā veidolā māja pārbūvēta 20. gs. 30. gadu beigās pēc režisora Eduarda Smiļģa projekta. “Billītēs” sarakstīti E. Virzas nozīmīgākie darbi, no kuriem īpaši jāmin poēma “Straumēni”.

x x x x
Elejas muižas parks un Tējas namiņš
Plaša parka ieskauts, 30 km no Jelgavas, Lietuvas robežas tuvumā atrodas viens no nozīmīgākajiem Jelgavas novada kultūrvēstures objektiem....
Elejas muižas parks un Tējas namiņš

Plaša parka ieskauts, 30 km no Jelgavas, Lietuvas robežas tuvumā atrodas viens no nozīmīgākajiem Jelgavas novada kultūrvēstures objektiem. Savulaik Kurzemes klasicisma pērle, izcils būvniecības paraugs Eiropā – Elejas muižas ansamblis – kopš 1967.gada ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis.

x x x x x
Figūriņu kolekcija "Varžu māja"
Suvenīru privātkolekcija, kurā apskatāmas vairāk kā 2000 varžu figūriņas no dažādām pasaules valstīm. Iespēja apskatīt kolekciju...
Figūriņu kolekcija "Varžu māja"

Suvenīru privātkolekcija, kurā apskatāmas vairāk kā 2000 varžu figūriņas no dažādām pasaules valstīm.

Iespēja apskatīt kolekciju kolekcionāres pavadībā, klausoties aizraujošus stāstus par figūriņu izcelsmi. Apmeklētāji var arī izspēlēt attapības un vērīguma kartīšu spēli "Atrodi vardīti".
Saimnieces viesmīlība un humors iepriecinās katru viesi. Apmeklējuma beigās katrs var saņemt apliecinājumu, ka ir bijis "Varžu mājā" - zīmodziņu uz rokas!

x x x x
Foodstacija
Foodstacija – ģimenes uzņēmums.   Maltīti gatavo līdzņemšanai – tāpēc būsiet mīļi gaidīti to saņemt Gobas ielā 9,...
Foodstacija

Foodstacija – ģimenes uzņēmums.

 

Maltīti gatavo līdzņemšanai – tāpēc būsiet mīļi gaidīti to saņemt Gobas ielā 9, Jelgavas novadā, Ozolnieku pagastā.

Kā arī, pēc jūsu izvēles, piegādās maltīti jums ērtā vietā šobrīd Jelgavā, Ozolniekos, Vītoliņos, Brankās, Ānē, Svētē, Mežciemā, Kārniņos, Tušķos, Atpūtā un tuvākā nākotnē visā Jelgavas novadā!

Ģederta Eliasa dzimtas mājas “Zīlēni”
Ģederts Eliass (1887–1975) ir viens no izcilākajiem latviešu gleznotājiem – reālisma meistariem, dzimis Platones pagasta Zīlēnu mājās....
Ģederta Eliasa dzimtas mājas “Zīlēni”

Ģederts Eliass (1887–1975) ir viens no izcilākajiem latviešu gleznotājiem – reālisma meistariem, dzimis Platones pagasta Zīlēnu mājās. Nelielā ekspozīcija iepazīstina ar Eliasu dzimtu, iespējams aplūkot virkni mākslinieka gleznu reprodukciju. Blakus mājām aug dižākais osis Baltijā.

x x x
Hostel "Sili"
Hostel "Sili" - mājīga naktsmītne Mežciemā, kur pieejami gan vienistabu, gan divistabu numuriņi ar 1 vai vairākām gultasvietām....
Hostel "Sili"

Hostel "Sili" - mājīga naktsmītne Mežciemā, kur pieejami gan vienistabu, gan divistabu numuriņi ar 1 vai vairākām gultasvietām. Hostelī ir pilnībā aprīkota koplietošanas virtuve ar visām nepieciešamajām iekārtām un piederumiem ēdiena pagatavošanai (keramiskā plīts virsma, ledusskapis, tējkanna, mikroviļņu krāsns, katli, pannas un virtuves piederumi). Hostelī ir pieejamas jaunas un patīkamas koplietošanas tualetes un dušas telpas.

x x x x
Hostelis “Jaunlīdumi”
Hostelis viesiem piedāvā istabas ar 6 līdz 8 vietām. Istabiņas plašas, gaišas, divstāvu gultas. Ir iespējama izbraukuma ēdināšana. Hostelis...
Hostelis “Jaunlīdumi”

Hostelis viesiem piedāvā istabas ar 6 līdz 8 vietām. Istabiņas plašas, gaišas, divstāvu gultas. Ir iespējama izbraukuma ēdināšana. Hostelis pieejams cilvēkiem ar kustību traucējumiem, jo ēkā atrodas invalīdu pacēlājs un ir nobrauktuves.

x x x x
Jāņa Čakstes māja
Ozolnieku novada Salgales pagastā, Lielupes krastā, atrodas Latvijas Valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes dzimtas mājas “Auči”. Ēka,...
Jāņa Čakstes māja

Ozolnieku novada Salgales pagastā, Lielupes krastā, atrodas Latvijas Valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes dzimtas mājas “Auči”. Ēka, kas celta 20. gs. 30. gados kopš 1995. gada atkal pieder Čakstes dzimtai un to apdzīvo Čakstes ģimene. Atjaunotajā kalpu mājā 2018. gadā atklāta jauna ekspozīcija, kas modernā, laikmetīgā formātā vēsta par Latvijas Valsts pirmā prezidenta un viņa dzimtas likteņiem Latvijas vēstures un demokrātijas attīstības kontekstā.

x x x x x x x
Jēkabnieku kultūras nams
Kultūras namā ir koncertzāle (250 vietas), mazā zāle (70 vietas) un divas kamīntelpas. Šīs telpas iznomājamas gan svinīgu pasākumu rīkošanai,...
Jēkabnieku kultūras nams

Kultūras namā ir koncertzāle (250 vietas), mazā zāle (70 vietas) un divas kamīntelpas. Šīs telpas iznomājamas gan svinīgu pasākumu rīkošanai, gan organizācijām semināriem, banketiem.

Jēkabnieku kultūras nams pēc vērienīgiem renovācijas darbiem apmeklētājiem savas durvis vēris 2012.gada martā un tas atrodas 17 km no Jelgavas.

x x x
Kafejnīca "Zemnieka cienasts"
Kafejnīca-restorāns cienā ar latviskiem Latvijā iecienītiem ēdieniem no Zemgalē iegūtiem gaļas un piena produktiem, ar tepat "Līčos"...
Kafejnīca "Zemnieka cienasts"

Kafejnīca-restorāns cienā ar latviskiem Latvijā iecienītiem ēdieniem no Zemgalē iegūtiem gaļas un piena produktiem, ar tepat "Līčos" izaudzētu dārzeņu bagātīgām piedevām un pašu ceptiem konditorejas našķiem.

x x
Kārklu muiža
"Kārklu muiža" piedāvā nakšņošanu, telts vietas, piknika vietas un telpu īri pasākumiem - semināriem, banketiem, svinībām, kāzām.
Kārklu muiža

"Kārklu muiža" piedāvā nakšņošanu, telts vietas, piknika vietas un telpu īri pasākumiem - semināriem, banketiem, svinībām, kāzām.

x x x x x
Kazu ferma „Līcīši”
„Līcīši” atrodas skaistā vietā - Misas upes un mežu ielokā, tādēļ ciemos tiek gaidītas gan tūristu grupas, gan ģimenes, kuras vēlas...
Kazu ferma „Līcīši”

„Līcīši” atrodas skaistā vietā - Misas upes un mežu ielokā, tādēļ ciemos tiek gaidītas gan tūristu grupas, gan ģimenes, kuras vēlas jauki pavadīt brīvdienu.

Saimniecība piedāvā interesentiem apskatīt kazas piena pārstrādes procesu, apskatīt saimniecības dzīvniekus un ekskursijas noslēgumā nogaršot kazas piena produktus.

x x x
Kebabnīca "Korner Kebab"
Baudi uz vietas vai ņem līdzi ! Piedāvājums, kas neatstās vienaldzīgu nevienu gardēdi! Kebabnīca "Korner Kebab" ir par...
Kebabnīca "Korner Kebab"

Baudi uz vietas vai ņem līdzi ! Piedāvājums, kas neatstās vienaldzīgu nevienu gardēdi!

Kebabnīca "Korner Kebab" ir par draugiem, jautrību un garšīgu ēdienu!

x x x
Ķemeru tīrelis
Lielā Ķemeru tīreļa laipa ir populārākais apskates objekts Ķemeru nacionālajā parkā. Tā ļauj iepazīt cilvēka darbības neskartu augsto sūnu purvu....
Ķemeru tīrelis

Lielā Ķemeru tīreļa laipa ir populārākais apskates objekts Ķemeru nacionālajā parkā. Tā ļauj iepazīt cilvēka darbības neskartu augsto sūnu purvu.

Lielais Ķemeru tīrelis ir viens no lielākajiem sūnu purviem Latvijas piekrastē. Tā platība ir 5000 ha. Purva vecums ir ap 8000 gadu. Sūnas izveidojušas līdz pat 8 m biezu kūdras slāni, kura virspusē tās joprojām ir dzīvas un augošas. Purvam ir raksturīgs iegarenu ezeriņu jeb akaču labirints, kas tam piešķir īpašu ainaviskumu.

x
Kempings "Cīzeri"
Ik vasaras peldsezonā tiek piedāvāti atpūtas un sporta pakalpojumi - pludmales volejbols, futbols, pirts noma, airu laivošana, telts vietas,...
Kempings "Cīzeri"

Ik vasaras peldsezonā tiek piedāvāti atpūtas un sporta pakalpojumi - pludmales volejbols, futbols, pirts noma, airu laivošana, telts vietas, nakšņošana kempinga mājiņās ūdens braucējiem un citiem interesentiem, sporta sacensību rīkošana kolektīviem, bērnu un jauniešu vasaras nometņu rīkošana, ūdens slēpošana, ūdens motociklu noma. 

x x x x
Keramikas darbnīca - amatniecības centrs Svētē
Keramikas darbnīcā iespējams iepazīties ar podnieka amatu, iesaistīties darba procesā, iegādāties keramiķu veidotos izstrādājumus, kā arī veikt...
Keramikas darbnīca - amatniecības centrs Svētē

Keramikas darbnīcā iespējams iepazīties ar podnieka amatu, iesaistīties darba procesā, iegādāties keramiķu veidotos izstrādājumus, kā arī veikt pasūtījumus.

Apmeklētāji var piedalīties radošajās nodarbībās, izmēģināt darboties pie podnieka virpas un izgatavot savu keramikas darbiņu. Pieejami piedāvājumi jaunlaulātajiem, darba kolektīviem, ģimeņu un draugu pasākumiem.

 

x x x
Ķiploku produkcijas degustācija “Ķiploku pasaule”
Saimniece Antra ir izzinājusi dažādas receptes, kā no ķiplokiem pagatavot interesantus produktus. Šeit varēsiet nobaudīt ķiploku tēju, pulveri,...
Ķiploku produkcijas degustācija “Ķiploku pasaule”

Saimniece Antra ir izzinājusi dažādas receptes, kā no ķiplokiem pagatavot interesantus produktus. Šeit varēsiet nobaudīt ķiploku tēju, pulveri, marinētus ķiploku ziedus, bet saldumu cienītāji varēs pārliecināties, cik gardas ir ķiploku karameles.

x x x
Kokaudzētava "Bētras"
Kokaudzētava piedāvā augļkoku un ogulāju šķirņu lielu izvēli un labākos stādus. Iespējamas ekskursijas pa kokaudzētavu un konsultācijas.
Kokaudzētava "Bētras"

Kokaudzētava piedāvā augļkoku un ogulāju šķirņu lielu izvēli un labākos stādus. Iespējamas ekskursijas pa kokaudzētavu un konsultācijas.

x
Konferenču un atpūtas centrs "LIZARI"
Konferenču un atpūtas komplekss-viesnīca "LIZARI" atrodas gleznainā vietā, tālu no citām apdzīvotām vietām, un tās platība pārsniedz 9...
Konferenču un atpūtas centrs "LIZARI"

Konferenču un atpūtas komplekss-viesnīca "LIZARI" atrodas gleznainā vietā, tālu no citām apdzīvotām vietām, un tās platība pārsniedz 9 hektārus. Šeit starp gadsimtiem veciem kokiem, kurus ieskauj bezgalīgi plaši Latvijas lauki, ir divas ērtas viesnīcas ar vienvietīgiem un divvietīgiem numuriem, liela konferenču zāle, daudz atsevišķu telpu semināriem, nodarbībām, apmācībām un sanāksmēm. Atsevišķās ēkās atrodas restorāns ar mājīgu ēdamistabu un biljarda zāli nelielam cilvēku skaitam.

x x x x x
Krāču kalni
Krāču kalni ir viena no Litorīnas jūras lielākajām krasta kāpām. Tās augstākā daļa atrodas 29 m virs jūras līmeņa un 26 m virs apkārtējiem...
Krāču kalni

Krāču kalni ir viena no Litorīnas jūras lielākajām krasta kāpām. Tās augstākā daļa atrodas 29 m virs jūras līmeņa un 26 m virs apkārtējiem līdzenumiem. Par Litorīnas jūru dēvē Baltijas jūras priekšteci, kas pastāvēja aptuveni pirms 7000 līdz 5000 gadiem.

x x
Kūdras ieguves uzņēmums "Laflora"
SIA “Laflora” ir viens no lielākajiem kūdras ieguves uzņēmumiem Latvijā, tas darbojas kopš 1995. gada. Uzņēmums apsaimnieko trīs...
Kūdras ieguves uzņēmums "Laflora"

SIA “Laflora” ir viens no lielākajiem kūdras ieguves uzņēmumiem Latvijā, tas darbojas kopš 1995. gada. Uzņēmums apsaimnieko trīs kūdras purvus ar kopējo platību 1800 ha. SIA “Laflora” specializējas dārzkopībā izmantojamās kūdras un kūdras substrātu ražošanā. Interesenti var pieteikt ekskursijas.

x x x x
Langervaldes mežs
Langervaldes mežs, kas jau izsenis bijusi iecienīta jelgavnieku atpūta vieta, pamazām atdzimst un te top labiekārtota mežaparka vide - tiek...
Langervaldes mežs

Langervaldes mežs, kas jau izsenis bijusi iecienīta jelgavnieku atpūta vieta, pamazām atdzimst un te top labiekārtota mežaparka vide - tiek veidots taciņu tīkls, ko var izmantot pastaigām, skriešanai vai velobraukšanai.

x
Lauku sēta latviskām tradīcijām “Caunītes”
"Caunītes" ir lauku sēta latviskām tradīcijām, un tā ir vieta, kurā labprāt aicina tos, kuri vēlas baudīt latvisku noskaņu un...
Lauku sēta latviskām tradīcijām “Caunītes”

"Caunītes" ir lauku sēta latviskām tradīcijām, un tā ir vieta, kurā labprāt aicina tos, kuri vēlas baudīt latvisku noskaņu un sabiedrību. Iekārtojot šo lauku sētu, saimnieku mērķis ir veidot senlaicīgas un mūsdienīgas latviskas noskaņas apvienojumu. Pašreiz lauku sētas centrālā vieta ir klēts ar maizes krāsni. Piedāvā dažādas aktivitātes atbilstoši latviskajai gadskārtai.

x x x x x x
Lielplatones muiža un parks
19. gs. muiža piederēja baroniem Hāniem, kuru laikā uzcelta galvenā ēka – Lielplatones muižas pils. Muižas kompleksā ietilpst liels parks un...
Lielplatones muiža un parks

19. gs. muiža piederēja baroniem Hāniem, kuru laikā uzcelta galvenā ēka – Lielplatones muižas pils. Muižas kompleksā ietilpst liels parks un vairākas saimniecības ēkas. Muižas vēsturi apvij dažādi nostāsti un leģendas. Muižā darbojas Lielplatones pamatskola, bibliotēka un tūrisma informācijas punkts. 2018. gadā atjaunots vešūzis – autentiska 18./19. gs. veļas māja, kurā pieejama seno veļas mazgāšanas tradīciju izziņas programma. Vešūzim ir trīs stāvi, katrs no tiem ir iekārtots atbilstoši to vēsturiskajām funkcijām: pirmajā stāvā ikvienam iespēja iepazīt seno veļas mazgāšanas un gludināšanas procesu, otrajā stāvā ierīkota veļas žāvētava, savukārt trešajā stāvā vešerienes istabiņa.

x x x x x
Lielplatones skolas sporta taka “Tīsi”
Meža miers, putnu dziesmas un neizmērojami daudz svaiga gaisa. Mierīgām pastaigām vai aktīvākai atpūtai iesakām doties uz Lielplatones skolas...
Lielplatones skolas sporta taka “Tīsi”

Meža miers, putnu dziesmas un neizmērojami daudz svaiga gaisa. Mierīgām pastaigām vai aktīvākai atpūtai iesakām doties uz Lielplatones skolas sporta taku “Tīsi”.

 

Zvaigžņveida taku tīkls ved cauri egļu un lapu koku mežam ar centrālo punktu – labiekārtotu atpūtas vietu. Sporta takā atrodami arī vairāki aktīvās atpūtas elementi tiem, kuriem patīk aktīvāka izkustēšanās. Takas sākums meklējams pie Lielplatones internātpamatskolas un turpat līdzās ir iespējams novietot auto transportu.

 

Sporta taka un atpūtas vieta iekārtota sadarbībā ar Latvijas valsts mežiem.

x
Lielvircavas luterāņu baznīca
Vecākā mūra baznīca Jelgavas novadā, celta 1595. gadā par Lielvircavas muižas īpašnieku baronu Klopmanu līdzekļiem. Dievnams nopostīts Otrā...
Lielvircavas luterāņu baznīca

Vecākā mūra baznīca Jelgavas novadā, celta 1595. gadā par Lielvircavas muižas īpašnieku baronu Klopmanu līdzekļiem. Dievnams nopostīts Otrā pasaules kara gados, pēc kara iekārtota kapliča. Interjera elementi un mākslas vērtības 1975. gadā pārvesti uz Rundāles pils muzeju. 1992. gadā veikti ēkas atjaunošanas darbi. Kapsētā pie baznīcas atrodas jaunlatviešu kustības aizsācēja Jura Alunāna atdusas vieta.

x
Lielvircavas muiža
Muižas kungu māja celta laika posmā no 1803. līdz 1808. gadam. To būvēja barons Klopmans, kurš 1820. gadā bankrotēja. Vēlāk par muižas īpašniekiem...
Lielvircavas muiža

Muižas kungu māja celta laika posmā no 1803. līdz 1808. gadam. To būvēja barons Klopmans, kurš 1820. gadā bankrotēja. Vēlāk par muižas īpašniekiem kļuva Hānu dzimta, kuras pārstāvji tur dzīvojuši līdz pat agrārajai reformai 1920. gadā. No 1924. gada muižā darbojas skola. Pašlaik muižā pieejamas telpas pasākumiem, darbojas izstāžu zāle. Kā arī iespējams iepazīties ar muižas sadzīvi un 19 gadsimta tērpiem.

x x x x
Lietišķās mākslas studija "Staļģene"
Iepazīšanās ar aušanas procesu, profesionālu audēju darba vērošana, iespēja piedalīties darba procesā. 
Lietišķās mākslas studija "Staļģene"

Iepazīšanās ar aušanas procesu, profesionālu audēju darba vērošana, iespēja piedalīties darba procesā. 

x x x
Līvbērzes katoļu baznīca
Vienīgais koka dievnams Jelgavas novadā, celts 1684.gadā. Sākumā tā bija luterāņu baznīca, bet kopš 1729. gada, kad barons Līvens apprecēja poļu...
Līvbērzes katoļu baznīca

Vienīgais koka dievnams Jelgavas novadā, celts 1684.gadā. Sākumā tā bija luterāņu baznīca, bet kopš 1729. gada, kad barons Līvens apprecēja poļu aristokrāti un pieņēma katoļticību, tas ir katoļu dievnams. Baznīcas tornī joprojām dzirdams metālmeistara G. Meijera 1683. gadā lietais baznīcas zvans.

x
Ložmetējkalns Tīreļpurvā
Ložmetējkalna apkārtnē ir saglabājušās unikālas liecības par I Pasaules kara nocietinājumiem un šajā vietā notikušajām Ziemassvētku kaujām. Katru...
Ložmetējkalns Tīreļpurvā

Ložmetējkalna apkārtnē ir saglabājušās unikālas liecības par I Pasaules kara nocietinājumiem un šajā vietā notikušajām Ziemassvētku kaujām. Katru gadu janvāra sākumā Ložmetējkalna apkārtnē notiek latviešu strēlnieku piemiņas pasākumi, atceroties Ziemassvētku kaujas.

x x x x
Mājražotājs "Mītavas Čiekurs"
Produkti top no parastās priedes (Pinus sylvestris L.). Priežu pumpuri tiek ievākti februārī/martā, savukārt, čiekuri maijā/jūnijā. Produkti tiek...
Mājražotājs "Mītavas Čiekurs"

Produkti top no parastās priedes (Pinus sylvestris L.). Priežu pumpuri tiek ievākti februārī/martā, savukārt, čiekuri maijā/jūnijā. Produkti tiek gatavoti zemā temperatūrā, lai saglabātu priežu čiekuru veselīgās un vērtīgās īpašības.

Tiek ražoti sīrupi, čiekuri sīrupā, zaptes ar medu un ogām, kā arī čiekuru-kadiķogu ledenes ar dažādām ogām.

Uzņēmuma vīzija - veselīga sabiedrība un vide, kurā dzīvojam! Uzņēmumā tiek piekopta bezatkritumu pieeja (zero waste), produkti tiek ražoti bez cukura un to iepakojums ir otrreiz pārstrādājams.

x x x x
Mālkalnu ģimenes saimniecība “Blūdži”
Lauku mājās "Blūdži" mājražotāji Mālkalnu ģimene piedāvā degustēt un iegādāties pašu gatavotu sieru, dārzeņu salātus un konservējumus,...
Mālkalnu ģimenes saimniecība “Blūdži”

Lauku mājās "Blūdži" mājražotāji Mālkalnu ģimene piedāvā degustēt un iegādāties pašu gatavotu sieru, dārzeņu salātus un konservējumus, kas tapuši, izmantojot tikai dabiskas izejvielas. Viesošanās "Blūdžos" sniedz iespēju izbaudīt īstenu Zemgales līdzenuma lauku ainavu, izjust latviešu viensētas burvību un iepazīties ar ražošanas procesu. Ja ir vēlēšanās, plašajā piemājas dārzā var nogaršot uz ugunskura vārītu zupu kopā ar pašceptu maizi.

x x x x
Masti kvartāls
MASTI kvartāls ir aktīva atpūtas vieta, kurā tiek rīkoti gan koncerti ar Latvijā zināmiem mūziķiem, gan atpūtas pasākumi ģimenēm, gan arī...
Masti kvartāls

MASTI kvartāls ir aktīva atpūtas vieta, kurā tiek rīkoti gan koncerti ar Latvijā zināmiem mūziķiem, gan atpūtas pasākumi ģimenēm, gan arī pieejamas dažādas sportiskas aktivitātes, gan arī iespējams baudīt izsmalcinātus ēdienus restorānā MASTI grill&chill, kas piedāvā saviem viesiem Vidusjūras virtuvi un nodrošina gardu maltīti jebkurai gaumei. 

x x
Mini zoo "Lauku sēta"
Mazais lauku zoodārzs aicina ciemos pie ponijiem, ēzeļiem, punduraitām, pundurkazām, pundurcūkām, lamas un mūļa, trušiem, putniem un zivīm....
Mini zoo "Lauku sēta"

Mazais lauku zoodārzs aicina ciemos pie ponijiem, ēzeļiem, punduraitām, pundurkazām, pundurcūkām, lamas un mūļa, trušiem, putniem un zivīm. Piemērota vieta skolēnu ekskursijām, var sarīkot pikniku “Pundurīšu paradīzē”. 

x x x x
Mini zoo "Mūsu Zoo"
Mini zoo "Mūsu zoo" darbojas kopš 2016.gada 1.augusta. Mini zoo “Mūsu Zoo” ir brīnišķīga vieta, kur var apskatīt un...
Mini zoo "Mūsu Zoo"

Mini zoo "Mūsu zoo" darbojas kopš 2016.gada 1.augusta.

Mini zoo “Mūsu Zoo” ir brīnišķīga vieta, kur var apskatīt un pabarot dažādus dzīvniekus un putnus.

Piedāvā izbraukumus ar dzīvniekiem un putniem uz dažādiem pasākumiem.

x x x
Muižas istabas
Muižas istabas - vieta svētkiem, cilvēkiem, mākslai un mūzikai! Vēlamies aizvien vairāk kopā svinēt dzimšanas dienas, jubilejas, ģimenes svētkus...
Muižas istabas

Muižas istabas - vieta svētkiem, cilvēkiem, mākslai un mūzikai! Vēlamies aizvien vairāk kopā svinēt dzimšanas dienas, jubilejas, ģimenes svētkus un jebkurus Tev svarīgus datumus! Radīt svētkus ir tik tiešām mūsu sirdslieta, ar kuru beidzot gribam dalīties!

 

Lai arī Vircavas muižas pārvaldnieka nams stāv tajā pašā vietā jau 250 gadus, Muižas istabas ir tam otrā elpa. Mājai patīk cilvēki un kustība un tieši to mēs cenšamies panākt!

x x x
Nākotnes dabas taka
Dabas taka Auces upes krastā 1,5 km garumā, kur izveidotas atpūtas vietas un peldvieta. Iespēja vērot putnus, lieliska vieta makšķerniekiem.
Nākotnes dabas taka

Dabas taka Auces upes krastā 1,5 km garumā, kur izveidotas atpūtas vietas un peldvieta. Iespēja vērot putnus, lieliska vieta makšķerniekiem.

x x x
Naksmītne "Alberģe Līvbērze"
Šobrīd pirmā Latvijas alberģe var uzņemt līdz deviņiem cilvēkiem. Tā gaida svētceļniekus no visām pasaules malām. Naktsmītne ir izvietota dzīvoklī...
Naksmītne "Alberģe Līvbērze"

Šobrīd pirmā Latvijas alberģe var uzņemt līdz deviņiem cilvēkiem. Tā gaida svētceļniekus no visām pasaules malām. Naktsmītne ir izvietota dzīvoklī kā pajumte svētceļniekiem, kuri nu jau 12 gadsimtus kājām dodas uz Santjago de Kompostela pilsētu Spānijā. Arī Jūs varat izbaudīt ceļa atmosfēru, rezervējot gultasvietu šajā naktsmītnē. Šeit ir pieejams viss, par ko sapņo noguris ceļinieks - gultasvieta, balti palagi un silta duša.

x x x
Namiņš kokos
Piedāvājam romantisku atpūtu divatā meža namiņā ozolu zaros. Mūsu namiņš kokos atrodas pāris metrus virs zemes, piedāvājot unikālu atpūtu ar...
Namiņš kokos

Piedāvājam romantisku atpūtu divatā meža namiņā ozolu zaros. Mūsu namiņš kokos atrodas pāris metrus virs zemes, piedāvājot unikālu atpūtu ar visām ērtībām. Mūsu namiņš atrodas meža ielokā, privātā teritorijā, kas ļauj Jums izbaudīt pilnīgu divvientulību.

x x
Ozo halle
Ledus halle Ozolniekos piedāvā masu slidošanu, slidošanu ar nūjām, ledus laukuma nomu, inventāra nomu. 
Ozo halle

Ledus halle Ozolniekos piedāvā masu slidošanu, slidošanu ar nūjām, ledus laukuma nomu, inventāra nomu. 

x x
Ozolnieku Brīvības cīņu piemineklis pie bijušās Skuju skolas
1922.gadā 12 km no Jelgavas , Jelgavas –Rīgas šosejas malā pie Skuju skolas, uzstādīja 3.5 m augstu koka obelisku ar pulka kritušo 16...
Ozolnieku Brīvības cīņu piemineklis pie bijušās Skuju skolas

1922.gadā 12 km no Jelgavas , Jelgavas –Rīgas šosejas malā pie Skuju skolas, uzstādīja 3.5 m augstu koka obelisku ar pulka kritušo 16 karavīru vārdiem.

2009.gadā piemineklis tika restaurēts un 2016.gada pavasarī pārstādīta liepu aleja.

x x
Ozolnieku ezers
Ūdenskrātuve izveidota pēc mālu karjera rekultivācijas 1978. gadā. Atpūtnieku ērtībām ir labiekārtots ūdenskrātuves krasts, 2013. gadā notika...
Ozolnieku ezers

Ūdenskrātuve izveidota pēc mālu karjera rekultivācijas 1978. gadā. Atpūtnieku ērtībām ir labiekārtots ūdenskrātuves krasts, 2013. gadā notika Ozolnieku ezera apkārtnes rekonstrukcija, izbūvējot velo un gājēju celiņu apkārt visai ūdenstilpei. Tā ir kļuvusi par iecienītu atpūtas un peldēšanās vietu.

x x
Ozolnieku tautas nams
Ozolnieku tautas nams atrodas vēsturiskā ēkā, kas celta 1939. gadā kā Ozolnieku pagasta nams. Tautas namā notiek kultūras pasākumi, teātra...
Ozolnieku tautas nams

Ozolnieku tautas nams atrodas vēsturiskā ēkā, kas celta 1939. gadā kā Ozolnieku pagasta nams. Tautas namā notiek kultūras pasākumi, teātra izrādes, darbojas dažādi kultūras kolektīvi. 

x
Ozolnieku veselības taka
Ozolnieku mežā pie Lielā kalna atrodas 0,5 km gara veselības taka ar vingrošanas rīkiem. Pastaiga pa mežu, vingrošanas rīki,...
Ozolnieku veselības taka

Ozolnieku mežā pie Lielā kalna atrodas 0,5 km gara veselības taka ar vingrošanas rīkiem.

Pastaiga pa mežu, vingrošanas rīki, šūpoles, virves.

x x x x
Ozolnieku vēstures ekspozīcija
Ozolnieku novada Vēstures ekspozīcija stāsta par novada vēsturē nozīmīgiem notikumiem un personībām. Tūristiem piedāvā iespēju iepazīt ar...
Ozolnieku vēstures ekspozīcija

Ozolnieku novada Vēstures ekspozīcija stāsta par novada vēsturē nozīmīgiem notikumiem un personībām. Tūristiem piedāvā iespēju iepazīt ar Ozolniekiem saistītas nozares – meliorācijas – cilvēkiem un tehniskajiem darba rīkiem, darba specifiku. Otra tēma ir Brīvības cīņu (Neatkarības kara) varoņu piemiņas saglabāšana. Īpaši izcelti Lāčplēša Kara ordeņa kavalieri, kuru kaujas nopelni saistīti ar Ozolnieku novadu, kā arī LKO kavalieri, kuri saistīti ar Ozolnieki novadu. Ekspozīcijā izcelti arī Ozolnieku sportistu panākumi, izcelts Ozolnieki kā sportisks novads.

 

x x x
Picērija "Picburg"
Picērija, kas picas cep pēc īpašām, pašu izstrādātām receptēm! Nāc un atklāj tik ierasto picas garšu no jauna! Picburg picērijas picas ir īsts...
Picērija "Picburg"

Picērija, kas picas cep pēc īpašām, pašu izstrādātām receptēm! Nāc un atklāj tik ierasto picas garšu no jauna! Picburg picērijas picas ir īsts roku darbs.

x x x
Piedzīvojumu un iedvesmas vieta “Nākotnes parks"
“Nākotnes parks” ir vairāk nekā 50 hektāru plaša teritorija Jelgavas novada Glūdas pagastā – vietā, kur pagājušajā gadsimtā...
Piedzīvojumu un iedvesmas vieta “Nākotnes parks"

“Nākotnes parks” ir vairāk nekā 50 hektāru plaša teritorija Jelgavas novada Glūdas pagastā – vietā, kur pagājušajā gadsimtā bija padomju laikā slavenais kolhozs "Nākotne".

 

Seno lietu krātuvē un meistarotavā “Laika mašīna” var apskatīt vintage priekšmetus un uzzināt to stāstus. Līdzās ir aplūkojama retro motokolekcija, tai skaitā gandrīz visi “Sarkanās zvaigznes” mopēdi.

 

Atpūsties pie dabas var ābeļdārzā “Ābeles un bites”, kur top jaukākās atmiņas un skaistākie foto. Ainaviskajā 7,4 hektāru plašajā ābeļdārzā ir iespējams ne vien baudīt pastaigu vai kādu īpašu notikumu, bet arī uzturēties ilgāk kādā no romantiski ierīkotajām naktsmītnēm.

x x x x
Piemiņas skvērs “Brīvības gaisma”
2018.gada 11.oktobrī Brankās tika svinīgi atklāts piemiņas skvērs “Brīvības gaisma”, kas kalpo kā atgādinājums par mūsu valsts...
Piemiņas skvērs “Brīvības gaisma”

2018.gada 11.oktobrī Brankās tika svinīgi atklāts piemiņas skvērs “Brīvības gaisma”, kas kalpo kā atgādinājums par mūsu valsts vēstures svarīgiem notikumiem.

 

Pēc novadnieka un barikāžu dalībnieka Gunāra Sproģa iniciatīvas, ar SIA „UPPE” un novada pašvaldības atbalstu, kā arī iedzīvotāju iesaistīšanos, 2017. gadā tika uzsākts projekts – skvēra “Brīvības gaisma” izveide, lai godinātu 1991.gada barikāžu dalībniekus un atgādinātu jaunajai paaudzei par reiz piedzīvoto.

Projekta rezultātā ir radīta skaista un sakopta piemiņas vieta ar barikāžu notikumu stāstu tajā. Iekoptās piemiņas vietas apmeklētājiem ir iespēja redzēt stilizētu un ugunskuru, kas simbolizē gaismu, uguni, degsmi cilvēku sirdīs par valsts neatkarību, par tautas brīvību, par katra indivīda domu, vārdu, uzskatu un rīcības brīvību. 

x
Pieminekļi 1705. gada Mūrmuižas kaujai un kritušajiem zviedru karavīriem
1705. gada 16. jūlijā Lielā Ziemeļu kara laikā Vilces pagastā notika Mūrmuižas kauja, kurā Zviedrijas karaspēks uzvarēja uzbrūkošo Krievijas...
Pieminekļi 1705. gada Mūrmuižas kaujai un kritušajiem zviedru karavīriem

1705. gada 16. jūlijā Lielā Ziemeļu kara laikā Vilces pagastā notika Mūrmuižas kauja, kurā Zviedrijas karaspēks uzvarēja uzbrūkošo Krievijas karaspēku. 1935. gadā Mūrmuižas kaujas vietā tika izveidots piemineklis ar uzrakstiem latviešu un zviedru valodā, bet 1991. gadā Svētes upes krastā uzstādīts piemineklis kritušo zviedru karavīru kapavietā.

x x
Piemineklis Jelgavas atbrīvotajiem pie Svētes pamatskolas
Piemineklis uzstādīts par godu Daugavgrīvas zemessargiem, kuri 1915. gadā apturēja vācu armijas uzbrukumu Jelgavai.
Piemineklis Jelgavas atbrīvotajiem pie Svētes pamatskolas

Piemineklis uzstādīts par godu Daugavgrīvas zemessargiem, kuri 1915. gadā apturēja vācu armijas uzbrukumu Jelgavai.

x
Piemineklis kritušajiem 6. Rīgas kājinieku pulka karavīriem
Piemineklis veltīts 6. Rīgas kājnieku pulka kritušiem un bezvēsts pazudušiem karavīriem kaujās pret bermontiešiem.
Piemineklis kritušajiem 6. Rīgas kājinieku pulka karavīriem

Piemineklis veltīts 6. Rīgas kājnieku pulka kritušiem un bezvēsts pazudušiem karavīriem kaujās pret bermontiešiem.

x
Piemineklis par Latvijas neatkarību kritušajiem Kara skolas kadetiem
Sidrabenes pagastā, Jelgavas – Iecavas ceļa malā pie Vareļu mājām 1935.gada 20.maijā atzīmējot Latvijas Kara skolas pirmā izlaiduma 15 gadu...
Piemineklis par Latvijas neatkarību kritušajiem Kara skolas kadetiem

Sidrabenes pagastā, Jelgavas – Iecavas ceļa malā pie Vareļu mājām 1935.gada 20.maijā atzīmējot Latvijas Kara skolas pirmā izlaiduma 15 gadu atceri atklāja ar šūnakmens plāksnēm segtu piramīdveida pieminekli Latvijas Atbrīvošanas cīņās 1919.gada 18.novembrī  kritušajiem  14 Kara skolas 1.izlaiduma kadetiem.

x x x
Piparmētru produkcijas degustācija “Piparmētru namiņš”
Omulīgajā namiņā viss ir saistīts ar piparmētrām – smaržas, garšas un stāsti, kas sasildīs un uzmundrinās aukstajā laikā. Šeit tiek radīti...
Piparmētru produkcijas degustācija “Piparmētru namiņš”

Omulīgajā namiņā viss ir saistīts ar piparmētrām – smaržas, garšas un stāsti, kas sasildīs un uzmundrinās aukstajā laikā. Šeit tiek radīti dabīgi piparmētru produkti – dažādu mētru tējas,sīrupi, pulveri, ziepes un ne tikai. To visu iepazīt un izmēģināt palīdzēs saimniece Lolita.

x x x x x
Pirts un kubla noma "Piču Paču"
Piču Paču SIA iznomā pirts mucu un kublu, piegādājot to, kur vien sirds kāro! Padari brīvdienas īpašas, ar iespēju relaksēties nekur nebraucot....
Pirts un kubla noma "Piču Paču"

Piču Paču SIA iznomā pirts mucu un kublu, piegādājot to, kur vien sirds kāro! Padari brīvdienas īpašas, ar iespēju relaksēties nekur nebraucot. "Piču Paču" SPA atvedīs pie Tevis!

  •  

x x
Privātā padomju laika pulksteņu kolekcija "Pulksteņu māja"
Pulksteņu mājas viesiem ir lieliska iespēja apskatīt iespaidīgu padomju laika pulksteņu privāto kolekciju, kurā ir vairāk kā 150 eksemplāru -...
Privātā padomju laika pulksteņu kolekcija "Pulksteņu māja"

Pulksteņu mājas viesiem ir lieliska iespēja apskatīt iespaidīgu padomju laika pulksteņu privāto kolekciju, kurā ir vairāk kā 150 eksemplāru - modinātājpulksteņi, galda kamīna pulksteņi, dzegužpulksteņi un sienas pulksteņi. Gandrīz visi pulksteņi ir ejošā stāvoklī, līdz ar to ir iespējams nodemonstrēt to darbību.

Tā kā lielākā daļa pulksteņu ir izgatavoti padomju laikā, arī interjers ir papildināts ar citiem tā laika priekšmetiem, kas daudziem viesiem atsauks nostaļģiskas atmiņas, bet jaunākai paaudzei iepazīt tā laika dzīvesveida liecības.

x x x x
Ražotne SIA "Livonijas dzintars"
"Livonijas dzintars" Kalnciemā ir mājamatniecības uzņēmums, kas ražo kosmētiku, ziedes un rotas no Baltijas dzintara. Dodies...
Ražotne SIA "Livonijas dzintars"

"Livonijas dzintars" Kalnciemā ir mājamatniecības uzņēmums, kas ražo kosmētiku, ziedes un rotas no Baltijas dzintara. Dodies iepazīties ar produktiem, tos degustēt! Uzzini ar ko unikāls mūsu dzintars!

Apmeklējot uzņēmumu, ir iespēja iepazīties ar dzintara kosmētikas ražošanas procesu, piedalīties lekcijās, lai izprastu dzintara dziednieciskās īpašības, radošajās nodarbībās sev pagatavot kremu ar dzintaru, savērt savu dabīgo akmeņu vai enerģētisko kristālu rotu, iepazīties ar daudzveidīgo kristālu un minerālu pasauli personīgajā kolekcijā.

Iespēja nodegustēt uz vietas gatavotu jogurta rullīšu saldējumu ar dzintara pulveri.

x x x x x
Restorāns "Agate"
Atvēliet sev ilgāku laiku pārtraukumam, lai iegrieztos pie mums, un mēs parūpēsimies, lai ikdienas steiga paliek ārpusē un Jūsu baudījums...
Restorāns "Agate"

Atvēliet sev ilgāku laiku pārtraukumam, lai iegrieztos pie mums, un mēs parūpēsimies, lai ikdienas steiga paliek ārpusē un Jūsu baudījums būs ēdiens, kura dēļ bija vērts apsēsties pie galda un bez steigas izbaudīt šo mirkli.

Restorāna ēdienkartē ikviens varēs atrast kaut ko piemērotu savām gardēža vēlmēm. Mūsu pavāru komanda vienmēr rūpēsies par to, lai Jūs saņemtu pašu gardāko maltīti.

x x x x x x
Restorāns - Viesu nams "Aitiņlauvas"
Viesu nams „Aitiņlauvas" atrodams pie Liepājas šosejas pusstundas braucienā no Rīgas, Jelgavas, kā arī no kūrorta pilsētas Jūrmalas....
Restorāns - Viesu nams "Aitiņlauvas"

Viesu nams „Aitiņlauvas" atrodams pie Liepājas šosejas pusstundas braucienā no Rīgas, Jelgavas, kā arī no kūrorta pilsētas Jūrmalas. Nepiespiestā gaisotnē, prom no pilsētas burzmas, šeit Jūs varēsiet baudīt ēdienus, kur galvenais akcents likts uz medījumu gaļas ēdieniem.

x x x x
Restorāns “Masti Grill&Chill”
Restorāns  "Masti Grill&Chill" ir mūsdienīgs un Rietumeiropas tendencēm raksturīgs restorāns. Šī ir vienīgā vieta...
Restorāns “Masti Grill&Chill”

Restorāns  "Masti Grill&Chill" ir mūsdienīgs un Rietumeiropas tendencēm raksturīgs restorāns.

Šī ir vienīgā vieta Jelgavas tuvumā, kas piedāvā atvērta tipa virtuvi, kur uz īpaša kokogļu grila tiek gatavoti gardi ēdieni - grilēta gaļa, zivis, picas. Šeit var nobaudīt arī gardu kafiju, atspirdzinošus kokteiļus un palutināt sevi ar kādu desertu.

x x x x x x
Rīgas Sv. Trijādības Sergija sieviešu klostera filiāle
Pareizticīgo sieviešu klostera pirmsākumi Valgundē meklējami 1894. gadā, kad pēc māsu Mansurovu iniciatīvas tā dēvētajā Pustinkā piešķīra zemi...
Rīgas Sv. Trijādības Sergija sieviešu klostera filiāle

Pareizticīgo sieviešu klostera pirmsākumi Valgundē meklējami 1894. gadā, kad pēc māsu Mansurovu iniciatīvas tā dēvētajā Pustinkā piešķīra zemi Rīgas klostera filiāles veidošanai.

x x x
Rundāles pils
Rundāles pils ansamblis – izcilākais baroka un rokoko arhitektūras un mākslas piemineklis Latvijā. Pils celta Kurzemes hercogam Ernstam...
Rundāles pils

Rundāles pils ansamblis – izcilākais baroka un rokoko arhitektūras un mākslas piemineklis Latvijā. Pils celta Kurzemes hercogam Ernstam Johanam Bīronam pēc arhitekta F. B. Rastrelli projekta divos periodos - no 1736. līdz 1740. gadam un no 1764. līdz 1768. gadam. Pils austrumu korpusā apmeklētājiem atvērtas reprezentācijas telpas – Zelta zāle, Baltā zāle un Lielā galerija. Centrālajā korpusā atrodas hercoga apartamenti – parādes saloni un privāto apartamentu telpas, bet rietumu korpusā – pilnībā restaurētas hercogienes apartamentu telpas. Izstāžu zālēs apskatāmas lietišķās mākslas, tēlotājas mākslas un kultūrvēsturiskas izstādes. Apmeklētājiem atvērts franču stila regulārais parks ar rožu dārzu, Zaļo teātri, ornamentāliem parteriem un strūklaku. Vasarās parkā tiek rīkoti Dārza svētki. 

x
Saldumu ražotne "Abra"
ABRA saviem klientiem piedāvā gardus dabīgus saldumus un našķus. Savu produktu ražošanā izmantojam tikai dabīgas, kvalitatīvas izejvielas,...
Saldumu ražotne "Abra"

ABRA saviem klientiem piedāvā gardus dabīgus saldumus un našķus. Savu produktu ražošanā izmantojam tikai dabīgas, kvalitatīvas izejvielas, ražojam arī saldumus bez pievienota cukura.

 

Viesiem piedāvājam aizraujošas meistarklases dažādām vecumu un interešu grupām, kurās tiek gatavotas marmelādes, saldumi bez cukura un citi kārumi. Ir iespēja uz vietas iegādāties mūsu produkciju.

 

x x x x x
Sesavas luterāņu baznīca
Mūra baznīca uzcelta 1633. gadā iepriekšējās koka ēkas vietā. Baznīca ievērojami pārbūvēta 1855.–1859. gadā, kad ieguvusi tagadējo izskatu....
Sesavas luterāņu baznīca

Mūra baznīca uzcelta 1633. gadā iepriekšējās koka ēkas vietā. Baznīca ievērojami pārbūvēta 1855.–1859. gadā, kad ieguvusi tagadējo izskatu. Dievnamā apskatāma J. Dēringa altārglezna “Kristus debesbraukšana” (1860), darbojas ērģeles ar 25 reģistriem. 

x
SIA "Zivju īpašumi"
SIA “ZIVJU ĪPAŠUMI” piedāvā lielisku iespēju baudīt savu laiku uz ūdens ar kajakiem. Lai arī kajaki ir pielāgoti makšķerēšanas...
SIA "Zivju īpašumi"

SIA “ZIVJU ĪPAŠUMI” piedāvā lielisku iespēju baudīt savu laiku uz ūdens ar kajakiem. Lai arī kajaki ir pielāgoti makšķerēšanas vajadzībām, tos lieliski var baudīt arī tūristi, kas vēlas plūst kopā ar ūdeni lutinot sevi ar nesteidzīgu brīdi.

x x x
Šitaki sēņu audzētava “Trubenieki”
Z/s "Trubenieki" ir lielākie šitaki sēņu audzētāji Latvijā un piedāvā interesentiem apskatīt saimniecību, smelties sēņu audzēšanas...
Šitaki sēņu audzētava “Trubenieki”

Z/s "Trubenieki" ir lielākie šitaki sēņu audzētāji Latvijā un piedāvā interesentiem apskatīt saimniecību, smelties sēņu audzēšanas noslēpumus, degustēt svaigas šitaki sēnes un baudīt lielisku sēņu zupu. Saimniecība visu gadu audzē augstākās kvalitātes sēnes, kuras piegādā prestižiem Latvijas restorāniem un veikaliem.

x x x x x
Skalu pinumu darbnīca (Z/S "Smilgumi")
Skalu pinumu darbnīcā "Smilgumi" var iepazīties ar vienu no senākajiem grozu pīšanas veidiem - pīšanu no koka skaliem. Tiek piedāvāta...
Skalu pinumu darbnīca (Z/S "Smilgumi")

Skalu pinumu darbnīcā "Smilgumi" var iepazīties ar vienu no senākajiem grozu pīšanas veidiem - pīšanu no koka skaliem. Tiek piedāvāta iespēja piedalīties grozu pīšanas demostrācijās, kā arī meistarklasē nopīt pašam savu groziņu.

Darbnīcā var iegādāties dažnedažādus skalu grozus sēnēm, sīpoliem, ķiplokiem, saimniecībā noderīgas kastītes, malkas grozus, somas. Darbnīca ir arī vienīgā Latvijā, kas skalu grozus piedāvā ar uzrakstiem, zīmējumiem un dabīgām krāsām.

x x x
Sporta un atpūtas komplekss “Rullītis”
“Rullītis” ir lieliska atpūtas, treniņu, sacensību un pasākumu organizēšanas vieta, kur vienkopus pulcējas aktīvā dzīvesveida...
Sporta un atpūtas komplekss “Rullītis”

“Rullītis” ir lieliska atpūtas, treniņu, sacensību un pasākumu organizēšanas vieta, kur vienkopus pulcējas aktīvā dzīvesveida piekritēji, pavadot laiku svaigā gaisā pie Ruļļu ūdenstilpnes. Aktīvā atpūta un sports lielākoties balstīti uz tehniskajiem sporta veidiem – kartings, auto un moto sports. Šeit iespējams spēlēt peintbolu vairākos laukumos ar pilnu ekipējumu un instruktora apmācību. 

x x x x
Stādaudzētava "Dimzas"
Stādaudzētava "Dimzas" ir ģimenes uzņēmums, kurš nodarbojas ar stādu audzēšanu, floristikas materiālu piegādi, dārzu un teritoriju...
Stādaudzētava "Dimzas"

Stādaudzētava "Dimzas" ir ģimenes uzņēmums, kurš nodarbojas ar stādu audzēšanu, floristikas materiālu piegādi, dārzu un teritoriju labiekārtošanu un konsultāciju sniegšanu dārzu ierīkošanā.

x x x x
Staļģenes muiža
Patlaban redzamais muižas komplekss veidojies 18. gs. beigās. Muižas pils celta 1797. gadā klasicisma stilā pēc arhitekta Severīna Jensena...
Staļģenes muiža

Patlaban redzamais muižas komplekss veidojies 18. gs. beigās. Muižas pils celta 1797. gadā klasicisma stilā pēc arhitekta Severīna Jensena projekta. 20. gs. 30. gados ēka pielāgota skolas vajadzībām, izveidota piebūve. Mūsdienās ēkā darbojas pirmsskolas izglītības iestāde.

x x x
Staļģenes Sv. Jaunavas Marijas evaņģeliski luteriskā baznīca (Dzintara kapela)
Lūgšanu nams visiem neatkarīgi no konfesijas, atklāts 1998. gadā. Nelielais dievnams tapis par Vācijā saziedotiem līdzekļiem, tā altāri rotā...
Staļģenes Sv. Jaunavas Marijas evaņģeliski luteriskā baznīca (Dzintara kapela)

Lūgšanu nams visiem neatkarīgi no konfesijas, atklāts 1998. gadā. Nelielais dievnams tapis par Vācijā saziedotiem līdzekļiem, tā altāri rotā dzintara krusts. Kapelas priekšpusē izveidots piemineklis Otrā pasaules kara laikā kritušajiem latviešu un vācu karavīriem. 

x x x
Strausu ferma “Mazzariņi”
Strausu audzētavā var iepazīties ar Āfrikas strausu sugas pārstāvjiem un iegūt izsmeļošu informāciju par lielākajiem putniem uz planētas....
Strausu ferma “Mazzariņi”

Strausu audzētavā var iepazīties ar Āfrikas strausu sugas pārstāvjiem un iegūt izsmeļošu informāciju par lielākajiem putniem uz planētas. Apmeklējums iepriekš jāpiesaka.

x x x
Svētes klubs
Svētes klubs ir vieta, kur svinēt svētkus un organizēt pasākumus.   Telpās var uzņemt līdz 100 viesiem. Tiek piedāvāta...
Svētes klubs

Svētes klubs ir vieta, kur svinēt svētkus un organizēt pasākumus.

 

Telpās var uzņemt līdz 100 viesiem. Tiek piedāvāta individuāla pieeja, lai pasākums būtu izdevies. Telpas piemērotas koncertiem, korporatīviem pasākumiem, semināriem, kāzu svinībām, jubilejām, meistarklasēm, bēru mielastam un citiem pasākumiem.

x x
Teteles (Tetelmindes) tornis un parks
Lielupes krastā, blakus tagadējai Teteles pamatskolai, agrākajā Tetelmindes muižas parkā slejas romantisks laukakmeņu tornis. Tas būvēts 19. gs....
Teteles (Tetelmindes) tornis un parks

Lielupes krastā, blakus tagadējai Teteles pamatskolai, agrākajā Tetelmindes muižas parkā slejas romantisks laukakmeņu tornis. Tas būvēts 19. gs. otrajā pusē kā mākslīgas pilsdrupas. Mūsdienās tornis ir atjaunots un apskatāms no ārpuses.

x
Tomātu audzēšanas saimniecība "Dzērves"
Saimniecība atrodas Jelgavas novadā, Vircavas pagastā, 12 km attālumā no Jelgavas un 50 km attālumā no Rīgas. Jau vairāk kā 25 gadus saimniecības...
Tomātu audzēšanas saimniecība "Dzērves"

Saimniecība atrodas Jelgavas novadā, Vircavas pagastā, 12 km attālumā no Jelgavas un 50 km attālumā no Rīgas. Jau vairāk kā 25 gadus saimniecības pamatnozare ir tomātu audzēšana - tiek audzētas ap 60 tomātu šķirnes, kā arī lauka dārzeņi un ķiploki.

x x x
Trifeļu dārzs
2020. gada novembrī tika atrasta pirmā trifele, kopš tā laika tika uzsākta aktīva trifeļu audzēšana un  popularizēšana. "Trifeļu...
Trifeļu dārzs

2020. gada novembrī tika atrasta pirmā trifele, kopš tā laika tika uzsākta aktīva trifeļu audzēšana un  popularizēšana. "Trifeļu dārzā" šobrīd tiek ražota šokolāde, ledenes, medus ar trifelēm un citām interesantām garšām. Tāpat tiek audzēti dārzeņi un ogas un tiek turētas bites.

x x x
Veclīču pirts
Miesas un gara labsajūtai, piedāvājam omulīgas telpas - "Veclīču pirts" pirtiņu ar kamīnzāli.   Blakus ēkā ir...
Veclīču pirts

Miesas un gara labsajūtai, piedāvājam omulīgas telpas - "Veclīču pirts" pirtiņu ar kamīnzāli.

 

Blakus ēkā ir viesnīca "Senlīči Hotel", kur ir iespēja pārnakšņot pēc lieliskās atpūtas "Veclīču" pirtī, kā arī ēdināšanu iespējams pasūtīt blakus esošajā kafejnīcā „Zemnieka cienasts” vai izmantot virtuvi un trauku nomu klājot galdus pašiem.

x
Veikborda un aktīvās ūdens atpūtas parks "Masti"
Ja vēlies vasaru pavadīt aktīvi, esi laipni aicināts Latvijas lielākajā veikborda un aktīvās ūdens atpūtas parkā "Masti"...
Veikborda un aktīvās ūdens atpūtas parks "Masti"

Ja vēlies vasaru pavadīt aktīvi, esi laipni aicināts Latvijas lielākajā veikborda un aktīvās ūdens atpūtas parkā "Masti" Ozolniekos.

 

Mastos mēs piedāvājam atpūtas un izklaides iespējas Tev, Taviem draugiem un visai ģimenei! Bērniem (un ne tikai) noteikti patiks mūsu milzīgais piepūšamo ūdensatrakciju parks. Savukārt, aktīvākie var pazust ūdens šaltīs slēpojot un veikojot pa kabeļparku. Mieru un harmoniju mīlošajiem mēs piedāvājam izbaudīt ezera spoguli vienatnē uz SUP dēļa. Grilbārā - restorānā Masti Grill&Chill var nosvinēt dzimšanas dienu, ballīti vai citu saviesīgu pasākumu.

 

Veikparkā iespējams gan izbraukt ar ūdensslēpēm, gan iemācīties veikot profesionālu treneru vadībā. Interesentiem pieejama laiva, SUP dēļi un iespēja izmēģināt SUP jogu.

x x x x
Viesnīca "Agate Hotel"
Trīs zvaigžņu viesnīcā ir pieejami 15 divvietīgi numuriņi. Visi numuriņi un apartamenti ir aprīkoti ar internetu, TV, dušu un WC. Viesu...
Viesnīca "Agate Hotel"

Trīs zvaigžņu viesnīcā ir pieejami 15 divvietīgi numuriņi.

Visi numuriņi un apartamenti ir aprīkoti ar internetu, TV, dušu un WC. Viesu atpūtai un ērtībām ir plaša halle viesnīcas pirmajā stāvā, bet iekšpagalmā ir dārzs ar terasi saviesīgu pasākumu rīkošanai.

x x x x x
Viesu māja "Klīves pirts"
Mājīga pirtiņa meža vidū. Mūs raksturo miers un klusums, skaista daba, kā arī lieliska pirts ar patiesi labu garu. Tā ir vieta atpūtas vakariem,...
Viesu māja "Klīves pirts"

Mājīga pirtiņa meža vidū. Mūs raksturo miers un klusums, skaista daba, kā arī lieliska pirts ar patiesi labu garu. Tā ir vieta atpūtas vakariem, svinībām, sporta spēlēm u.c. pasākumiem.

x x x x x
Viesu nams "Branguļi"
Viesu namā "Branguļi" ir pieejama nakšņošana, pirts pakalpojumi, kā arī banketa zāle 25 cilvēkiem pasākumu organizēšanai. Viesu nama...
Viesu nams "Branguļi"

Viesu namā "Branguļi" ir pieejama nakšņošana, pirts pakalpojumi, kā arī banketa zāle 25 cilvēkiem pasākumu organizēšanai. Viesu nama teritorijā atrodas 2 dīķi.

x x x
Viesu nams "Guntmārītes"
Viesu nams "Guntmārītes" piedāvā: slapjo (krievu) pirti, kamīnzāli ar virtuvi, nakšņošanas iespējas istabiņās, vasarā iespējamas arī...
Viesu nams "Guntmārītes"

Viesu nams "Guntmārītes" piedāvā: slapjo (krievu) pirti, kamīnzāli ar virtuvi, nakšņošanas iespējas istabiņās, vasarā iespējamas arī telts vietas, ūdenskrātuve peldēm pēc pirts baudīšanas, lapene svaigā lauku gaisa cienītājiem.

x x x x
Viesu nams "Kārklu muiža"
Jelgavā savas durvis apmeklētājiem vēris jauns viesu nams "Kārklu muiža". Tas atrodas klusā vietā ārpus pilsētas centra, 3,2 km attālumā...
Viesu nams "Kārklu muiža"

Jelgavā savas durvis apmeklētājiem vēris jauns viesu nams "Kārklu muiža". Tas atrodas klusā vietā ārpus pilsētas centra, 3,2 km attālumā no Pasta salas. Dažu soļu attālumā no viesu nama atradīsiet pilsētnieku iecienītu jaunu pastaigu vietu - Svētes palienes koka laipas. Baudi nesteidzīgu atpūtu "Kārklu muižā"!

"Kārklu muiža" piedāvā nakšņošanu, telts vietas, piknika vietas un telpu īri pasākumiem - semināriem, banketiem, svinībām, kāzām.

x x x x
Viesu nams "Saulgrieži"
Viesu nams piedāvā telpas semināriem, kāzām, jubilejām, pirts pakalpojumi ar dīķi un baseinu. Pieejamas telšu un ugunskura vietas, volejbola...
Viesu nams "Saulgrieži"

Viesu nams piedāvā telpas semināriem, kāzām, jubilejām, pirts pakalpojumi ar dīķi un baseinu. Pieejamas telšu un ugunskura vietas, volejbola laukums, pastaiga ekoloģiskā vidē, izjāde ar zirgiem. Iespēja pastaigāties pa mežu, ir peldvieta, lapene, grils, šūpoles, spēļu laukums bērniem, nakšņošana, virtuve. 

x x x x x
Viesu nams "Laukmaļi"
Viesu namā "Laukmaļi" ir gaidīts ikviens, kurš vēlas atpūsties senatnīgā gaisotnē, baudīt Zemgales mieru un klusumu, ik pa laikam redzēt...
Viesu nams "Laukmaļi"

Viesu namā "Laukmaļi" ir gaidīts ikviens, kurš vēlas atpūsties senatnīgā gaisotnē, baudīt Zemgales mieru un klusumu, ik pa laikam redzēt stirnas, zaķus, ežus, dzirdēt putnu un varžu dziesmas. Viesu nams atrodas Nākotnes pagastā, starp Jelgavu un Dobeli, ~60 km no Rīgas, 20 minūšu brauciena attālumā no Jelgavas. Nams ir iekārtots ar Ulmaņlaika, 30.gadu Latvijas mēbelēm, kas interjeram piešķir īpašu gaisotni un noskaņu.  Tas ir vēsturisks nams, ko cēlis Šķibes skolas direktors, un viņam ir veltīta novadpētniecības muzeja zāle apskatei skolā.

x x x x
Viesu nams “Pūteļkrogs”
Viesu nams „Pūteļkrogs" savu vietu atradis vecajā „Pūteļu krejotavā", kuras mūri veido restorāna īpašo atmosfēru. Ēka...
Viesu nams “Pūteļkrogs”

Viesu nams „Pūteļkrogs" savu vietu atradis vecajā „Pūteļu krejotavā", kuras mūri veido restorāna īpašo atmosfēru. Ēka uzcelta pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados un ilgu laiku kalpoja vietējā reģiona zemniekiem kā piena krejotava, kur pārstrādes rezultātā ieguva garšīgu biezpienu un sieru. Piedāvājumā arī galdu klāšana - profesionāli saimnieki sarūpēs garšīgu maltīti un gaumīgi noservēs Jūsu svētku galdu. Klienti ir augsti novērtējuši viesu nama "Pūteļkrogs" pavāru mākslu. Regulāri tiek organizēti muzikāli vakari.

x x x
Viesu nams “Upeslīči atpūtai”
Tikai 1 kilometru no Jelgavas Jūs gaida romantiskais lauku šarms, kur Jūs varat izbaudīt atpūtas iespējas atpūtas kompleksā Upeslīči. Viesu...
Viesu nams “Upeslīči atpūtai”

Tikai 1 kilometru no Jelgavas Jūs gaida romantiskais lauku šarms, kur Jūs varat izbaudīt atpūtas iespējas atpūtas kompleksā Upeslīči. Viesu namā ir 7 labiekārtoti numuri,kā arī speciāli iekārtotas telpas lielākam nakšņotāju skaitam, kuros var izguldīt kāzu, semināru un citu pasākumu viesus (līdz pat 100 viesiem).

x x x x
Viesu nams “Upmaļi”
Upmaļi ir mednieku namiņš, kas atrodas klusā, ainaviskā vietā, 30 km attālumā no Jelgavas. Upmaļos Jūs gaida īsta lauku pirts ar tvaiku un...
Viesu nams “Upmaļi”

Upmaļi ir mednieku namiņš, kas atrodas klusā, ainaviskā vietā, 30 km attālumā no Jelgavas. Upmaļos Jūs gaida īsta lauku pirts ar tvaiku un neaizmirstamu peldi pašā Ķīves upītē.

Tiek piedāvāta arī komercmakšķerēšana. Šeit var noķert līdakas, karpas, asarus, līņus, stores un citas zivis. Sezonas laikā viesi var nobaudīt dažādas maltītes no medījumiem. Neskaitot atpūtu svaigā gaisā, Upmaļos netrūkst citu atpūtas iespēju. Ciemiņiem tiek piedāvāts arī biljards.

x x x x
Viesu nams “Zaļie atvari”
Viesu māja atrodas skaistā, klusā un zaļā vietā Jelgavas novada Līvbērzes pagastā. Tiek piedāvāta nakšņošana viesu mājas telpās, kā arī...
Viesu nams “Zaļie atvari”

Viesu māja atrodas skaistā, klusā un zaļā vietā Jelgavas novada Līvbērzes pagastā. Tiek piedāvāta nakšņošana viesu mājas telpās, kā arī nakšņošanu atsevišķās mājiņās.

x x x x x
Vilces muižas komplekss un parks
Muižas pils celta 18. gs. vidū kā baronu Mēdemu dzimtas medību pils. 19. gs. sākumā to pārbūvēja, uzceļot otro stāvu. Pils ieejas portāls un...
Vilces muižas komplekss un parks

Muižas pils celta 18. gs. vidū kā baronu Mēdemu dzimtas medību pils. 19. gs. sākumā to pārbūvēja, uzceļot otro stāvu. Pils ieejas portāls un marmora cilnis virs tā ar Mēdemu un Keizerlingu alianses ģerboni ir viens no vērtīgākajiem šāda tipa 18. gs. mākslas pieminekļiem Latvijā. Pie muižas ir ainavu parks. Muižas pilī atrodas Vilces pamatskola, te iekārtota vēstures ekspozīcija un tūrisma informācijas punkts.

x x x
Vircavas muižas komplekss un parks
Muižas komplekss tapis 17.–19. gs., to projektējis arhitekts Severīns Jensens. Vircava bija Kurzemes hercoga Pētera Bīrona iemīļota...
Vircavas muižas komplekss un parks

Muižas komplekss tapis 17.–19. gs., to projektējis arhitekts Severīns Jensens. Vircava bija Kurzemes hercoga Pētera Bīrona iemīļota ārpilsētas rezidence. 1919. gadā, atkāpjoties no Jelgavas, muižu nodedzina bermontieši. Kopš 20. gs. 20. gadiem bijušajā muižas klētī darbojas Tautas nams. Pie muižas atrodas plašs baroka stilā veidots parks. Vislabāk saglabājusies ēka ir Kavalieru nams, kur mūsdienās atrodas Vircavas vidusskola.

x x x
Zaļenieku (Zaļā) muiža un parks
Zaļenieku muižas medību pils ir unikāls Kurzemes hercogistes 18. gs. arhitektūras paraugs, jo ēka ir relatīvi labi saglabājusies, nav degusi un...
Zaļenieku (Zaļā) muiža un parks

Zaļenieku muižas medību pils ir unikāls Kurzemes hercogistes 18. gs. arhitektūras paraugs, jo ēka ir relatīvi labi saglabājusies, nav degusi un postīta. No vēsturiskā interjera saglabājušies sienu gleznojumu un parketa fragmenti, velvēto griestu apdare. Pilī atrodas Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola. Muižas ansambļa neatņemama sastāvdaļa ir parks, kura dabiskais reljefs un ūdenskrātuves veido romantisku ainavu. Parkā sastopamas eksotiskas koku sugas, izveidota dabas taka.

x x x
Zaļenieku dabas parks
Zaļenieku muižas parkā izveidotas pastaigu takas un izvietoti informācijas stendi, kas vēsta par dabas vērtībām, ir iekārtota atpūtas vieta. Šeit...
Zaļenieku dabas parks

Zaļenieku muižas parkā izveidotas pastaigu takas un izvietoti informācijas stendi, kas vēsta par dabas vērtībām, ir iekārtota atpūtas vieta. Šeit sastopamas vairākas ievērojamas koku un krūmu sugas, tas ir viens no mazāk pārveidotajiem muižu vēsturiskajiem parkiem Jelgavas novadā. 

x
Zaļenieku luterāņu baznīca
Zaļenieku luterāņu baznīca pēc hercoga Gotharda Ketlera rīkojuma būvēta ap 1571. gadu katoļu kapelas vietā. Tagadējās mūra baznīcas celtniecība...
Zaļenieku luterāņu baznīca

Zaļenieku luterāņu baznīca pēc hercoga Gotharda Ketlera rīkojuma būvēta ap 1571. gadu katoļu kapelas vietā. Tagadējās mūra baznīcas celtniecība pabeigta 1872. gadā. Baznīcā ir saglabājušās vecās ērģeles, kuras 1862. gadā uzbūvēja P.K. Hermanis. Baznīcas torņa zvans ir lielākais Jelgavas novadā, liets 1930. gadā. Pie baznīcas esošajos kapos atrodas jaunlatviešu kustības dalībnieka Andreja Stērstes kapa piemineklis. 

x x x x
Zemnieku saimniecība "Vilki" dendrārijs
Zemnieku saimniecība ''Vilki'' ir neliela, zaļa oāze Zemgales plašo labības lauku vidū. Šeit iespējams doties izzinošā pastaigā...
Zemnieku saimniecība "Vilki" dendrārijs

Zemnieku saimniecība ''Vilki'' ir neliela, zaļa oāze Zemgales plašo labības lauku vidū. Šeit iespējams doties izzinošā pastaigā pa dendrāriju un saimniecības teritoriju, iepazīstot ap 1000 dažādu - gan Latvijas ainavai raksturīgu, gan pavisam savdabīgu -  augu.

x x x x
Zemnieku saimniecība "Zaļenieku kokaudzētava"
Viena no lielākajām kokaudzētavām Latvijā, dibināta 1995. gadā, tās platība ir 14 ha. Kokaudzētava piedāvā pašu audzētu, kvalitatīvu, Latvijas...
Zemnieku saimniecība "Zaļenieku kokaudzētava"

Viena no lielākajām kokaudzētavām Latvijā, dibināta 1995. gadā, tās platība ir 14 ha. Kokaudzētava piedāvā pašu audzētu, kvalitatīvu, Latvijas klimatam piemērotu augu klāstu. Iepriekš piesakoties, iespējama dendrārija un kokaudzētavas apskate, iepazīšanās ar stādu piedāvājumu.

x x x x
Ziemassvētku kauju muzejs “Mangaļi” un Ložmetējkalns Tīreļpurvā
Ziemassvētku kaujas bija Krievijas armijas lielākā militārā operācija Rīgas frontē Pirmā pasaules kara laikā. Ap 9000 latviešu strēlnieku...
Ziemassvētku kauju muzejs “Mangaļi” un Ložmetējkalns Tīreļpurvā

Ziemassvētku kaujas bija Krievijas armijas lielākā militārā operācija Rīgas frontē Pirmā pasaules kara laikā. Ap 9000 latviešu strēlnieku Ziemassvētku kaujās krita, tika ievainoti vai pazuda bez vēsts. “Mangaļos” iekārtots muzejs, kurā aplūkojama izstāde par Ziemassvētku kaujām un kauju makets. Māju teritorijā iespējams apskatīt autentiski rekonstruētu vācu armijas nocietinājuma līniju. Tīreļpurvs un Ložmetējkalns ir viens no labāk saglabātajiem Pirmā pasaules kara kaujas laukiem Eiropā. Te apskatāmas 1916. gada leģendāro Ziemassvētku kauju piemiņas vietas: krievu un vācu ierakumi, piemiņas akmeņi latviešu strēlnieku pulku izejas pozīcijās, piemiņas zīmes frontes pārrāvuma vietās, brāļu kapi, piemineklis latviešu strēlniekiem Ložmetējkalnā. Gadu gaitā Ložmetējkalns tapis par latviešu strēlnieku varonības un piemiņas simbolu. Apmeklētāju ērtībām šeit ierīkotas atpūtas vietas un uzstādīts 27 metrus augsts skatu tornis.

x x x
Zirgaudzētava "Mītavas zirgi"
Neliels privāts stallis, kas paslēpies meža ielokā pie Jelgavas. Aicinam cilvēkus ar iepriekšēju jāšanas pieredzi un vēlmi turpināt apgūt...
Zirgaudzētava "Mītavas zirgi"

Neliels privāts stallis, kas paslēpies meža ielokā pie Jelgavas. Aicinam cilvēkus ar iepriekšēju jāšanas pieredzi un vēlmi turpināt apgūt jāšanas prieku.


x x x
Zirgaudzētava “Princis”
Jāšanas sporta kluba "Princis" saimniecībā ir 70 zirgi. Paralēli zirgu audzēšanai saimniecība nodarbojas ar jauno jātnieku apmācību....
Zirgaudzētava “Princis”

Jāšanas sporta kluba "Princis" saimniecībā ir 70 zirgi. Paralēli zirgu audzēšanai saimniecība nodarbojas ar jauno jātnieku apmācību. Kopš 2019.gada ir uzcelta slēgtā manēža, tāpēc iespējamas izjādes arī ziemā.  

 

x
“Coffee STOP”
zņēmums "Coffee STOP", jau vairāk kā trīs gadus saviem klientiem piedāvā Latvijā grauzdētu augstas kvalitātes kafiju, svaigi spiestas...
“Coffee STOP”

zņēmums "Coffee STOP", jau vairāk kā trīs gadus saviem klientiem piedāvā Latvijā grauzdētu augstas kvalitātes kafiju, svaigi spiestas sulas un dažādus sezonālos dzērienus.
Tāpat "Coffee STOP" gatavo ierobežotu sortimentu konditorejas izstrādājumus, kuri ir ļoti pieprasīti klientu vidū. 

 
 
x x x
“Mazmušķu zirgi”
Apskates un izglītojošs objekts, kurā ikvienam apmeklētājam tiek piedāvāta iespēja samīļot un pabarot zirgus.   Saimniecībā...
“Mazmušķu zirgi”

Apskates un izglītojošs objekts, kurā ikvienam apmeklētājam tiek piedāvāta iespēja samīļot un pabarot zirgus.

 

Saimniecībā "Mušķi" ir iespējams arī apskatīt "Silgraužu" daudzžuburu priedi, zaļumballes un deju placi, kas tika izmantots 20.-30. gados, Franču Napaleona kara laika (1812.gada) skanstes, Ziemeļu kara karavīru apbedīšanas vietu un trošu tiltu pār Misu un Cenas muižas pils vietu.

x
Izvēlies maršrutu

 

 

Lielākie pasākumi un festivāli Jelgavā, Jelgavas novadā 2024.gadā

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.06. - Zāļu tirdziņš - Dzīvesziņas un arodu sēta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.07. - Muzikālo strūklaku, lāzeru un uguns šovs "Zaigo Jelgava" - Pretī Jelgavas pilij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.07. - Jelgavas nakts pusmaratons